Highlighter
مقام معظم رهبری: مهمترین راه پیشگیری از آسیب های اجتماعی ورود از منظر دین است.
حضرت امام خمینی (قدس السره): امروز اسلام به شما محتاج است، قرآن کریم محتاج به شماست، خودتان را اصلاح کنید.
حضرت امام خمینی (قدس السره): من گمان میکنم که آن چیزی که به اسلام بیشتر از همه چیز ضرر زده است، عدم تربیت صحیح است.

آخرین اخبار

حرکات اصلاحی
ارسال گزارش
خبرنگار افتخاری

ProJoom Multi Rotator: No banners detected!

باید تحرکات دشمنان نظام را رصد و در یک گام جلوتر از آنان اقدام کنیم

دوشنبه, 17 ارديبهشت 1397 ساعت 17:01 اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرمانده نیروی انتظامی گفت: همواره باید تحرکات دشمنان نظام و انقلاب را رصد و در یک گام جلوتر از آنان اقدام کنیم.

 تهران-خبرنگار آسیب نیوز:سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در گردهمایی تجلیل از مقام معلم با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حریم و حرم و شهیدان عرصه نظم و امنیت و با تبریک روز معلم، اظهار کرد: اساتید دانشگاه علوم انتظامی امین و مراکز آموزشی ناجا می‌توانند نقش مهمی بر تربیت نیرو‌هایی در تراز انقلاب اسلامی و تمدن نوین اسلامی داشته باشند.

وی افزود: بحمدالله امروز در نیروی انتظامی نیرو‌های حرفه‌ای، فداکار، انقلابی و با روحیه جهادی حضور و فعالیت دارند و باید این مولفه‌های مهم را در میان آحاد فرماندهان و کارکنان تقویت کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تنوع و گستردگی مأموریت‌های پلیس، ادامه داد: باید روز به روز دانش حرفه‌ای و روحیه جهادی را در نیروی انتظامی و میان کارکنان ارتقاء دهیم.

سردار اشتری در ادامه با اشاره به پیچیدگی جرایم و تهدیدات، خاطر نشان کرد: دشمنان همواره درصدد هستند با بکارگیری شیوه‌های جدید برای ضربه به نظام و انقلاب در میدان ظاهر شوند، ما نیز باید متناسب با تهدیدات و توجه به اقدامات پیشدستانه و اشراف اطلاعاتی عمل کنیم. بحمدالله با تدابیر و منویات حکیمانه مقام معظم رهبری، امنیت مطلوبی در کشور حاکم است و توطئه افکنی و فتنه پراکنی دشمنان یکی پس از دیگری ناکام و کور می‌شود.

وی تأکید کرد: همواره باید تحرکات دشمنان نظام و انقلاب را رصد و در یک گام جلوتر از آنان اقدام کنیم؛ آمادگی، هوشمندی و هوشیاری، اشراف اطلاعاتی و غیره را رویکرد جدی و مستمر قرار دهیم.

وی اضافه کرد: دشمنان شناسی و بصیرت؛ راهگشای پیروزی در میدان عمل و مبارزه است.

فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان تأکید کرد: با توجه به شرایط و پیچیدگی جرایم باید دانشجویان و افسران جوان متناسب با این شرایط تربیت و آموزش داده شوند، بنابراین برای تحقق این مهم در جذب و گزینش افراد از رویکرد عضوگیری به رویکرد عضویابی تغییر رویه داده ایم؛ امروز از میان بهترین جوانان کشور در دانشگاه علوم انتظامی امین و سایر مراکز آموزشی ناجا تحصیل می‌کنند.

سردار اشتری تصریح کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به حضور کارکنانی با روحیه جهادی و انقلابی داریم، بنابراین لازم است پیش از هر مقوله ای، روحیه انقلابی و جهادی اساتید برای دانشجویان الگو و سرمشق باشد.

این مقام عالی انتظامی کشور با اشاره به تشریف فرمایی مقام معظم رهبری به دانشگاه امین در شهریورماه سال گذشته، عنوان کرد: معظم له در آن برنامه به تربیت نیرو‌های حرفه ای، انقلابی و جهادی تأکید داشتند، همواره باید تدابیر و منویات ایشان را مدنظر قرار دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی تأکید کرد: پلیس باید، چون یک معلم اجتماعی و الگوی تمام عیار در جامعه ظاهر شود و مردم با حضور پلیس، احساس امنیت و آرامش کنند.

وی تأکید کرد: باید در هر لحظه برای صیانت از ارزش‌ها و آرمان‌های نظام و انقلاب آماده جانفشانی باشیم و خوشبختانه به لطف خداوند و پیرو حرکت در مسیر ولایت، امروز پلیس در هر عرصه ای، چون مجاهد فی سبیل الله ظاهر می‌شود.

سردار اشتری با بیان اینکه نیروی انتظامی یکی از پایه‌های اصلی در نظام و انقلاب است، تصریح کرد: فضاسازی‌های دروغین علیه پلیس بیانگر تأثیرگذاری این نهاد انتظامی و انقلابی است.

وی خاطر نشان کرد: در ایفای نقش، پیرو فرامین مقام معظم رهبری و بر مدار قانون حرکت می‌کنیم و در عمل به وظیفه و صیانت از ارزش‌ها تحت هیچ شرایطی کوتاه نمی‌آییم و از کارکنان وظیفه شناس نیز حمایت می‌کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: خوشبختانه در دانشگاه علوم انتظامی امین و سایر مراکز آموزشی ناجا اساتید و معلمان فرهیخته‌ای داریم که برای تربیت نیرو‌های کارآمد و انقلابی تلاش می‌کنند، قدردان زحمات این عزیزان هستیم.

گفتنی است، در پایان این گردهمایی از اساتید و معلمان برتر دانشگاه علوم انتظامی امین و مراکز آموزشی ناجا با اهداء لوح تقدیر شد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

انتهای خبر/

 

خواندن 562 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

مقالات علمی

 • مضرات الکل بر مغز و بدن انسان چیست؟

  شاید تا الان از رسانه­‌ها یا دوستان شنیده باشید که الکل به مغز ما آسیب می‌رساند، اما چطور؟ لازمه دانستن این موضوع، شناختن کارهای مغز است، مغز مرکز کنترل و فرماندهی بدن است و خیلی از کارهای بدن به دستور آن انجام می شود (ضربان قلب ، گریه کردن، خندیدن،…
 • چگونه از خشم خود استفاده کنیم؟

  در تربیت کودک خشم والدین هم سهمی برای خودش دارد. در واقع اگر والدین نتوانند در لحظاتی معین خشمگین بشوند نشان خواهند داد که نسبت به کودکشان بی‌تفاوت هستند. کودکان نمی‌توانند در برابر طغیان‌های خشم که همراه با بی احترامی (داد زدن، فحش دادن، تحقیر و سرزنش کودک جلوی دیگران)…
 • بخل یا حسادت و بررسی انواع مختلف آن

  آیا بخل می‌تواند یک احساس مثبت باشد؟ به نظر شما آیا حسادت می‌تواند روی دیگری نیز اثر داشته باشد و به جای ویران کردن خود و اطرافیان در حقیقت بتواند در انجام امور به ما کمک کند؟ با یک مثال شروع می‌کنیم: شما برای مدتی نسبتا طولاتی دلتان را برای…
 • نوجوان خشمگین و روش های برقراری ارتباط با او

  در دنیای امروز راه حل های متفاوتی برای حل مشکلات مختلف وجود دارد، مهمترین آنها ارتباط برقرار کردن با فرد مقابل است. صحبت کردن درباره پیشنهادات؛ صحبت کردن درباره نظرات و… که از طریق این ارتباط و بیان کردن مشکلات، خیلی از آن ها به سادگی حل می شود. اما…
 • چگونه به بچه‌ها آموزش دهیم مهربان و محکم باشند؟

  نگرانی درباره اعتیاد به دارو ، روی آوردن به مشروبات الکلی، رانندگی در حالت خواب آلودگی، سیگار کشیدن، نگرانی درباره موفقیت در مدرسه و ورزش‌های لازم برای سلامتی، فراهم کردن خانه و هزینه مناسب، توجه به نمرات و عملکردها و… واقعا لیست نگرانی‌های والدین درباره فرزندانشان می‌تواند به کره ماه…

دریافت روزنامه های روز

پیام بنیانگذار بنیاد

برای ساختارشکنی در راستای کاهش آسیب آمده ایم!

مصطفی راستینه هر اجتماع انساني، فرهنگ خاصي دارد که مي‏توان...