Highlighter
مقام معظم رهبری: مهمترین راه پیشگیری از آسیب های اجتماعی ورود از منظر دین است.
حضرت امام خمینی (قدس السره): امروز اسلام به شما محتاج است، قرآن کریم محتاج به شماست، خودتان را اصلاح کنید.
حضرت امام خمینی (قدس السره): من گمان میکنم که آن چیزی که به اسلام بیشتر از همه چیز ضرر زده است، عدم تربیت صحیح است.

آخرین اخبار

حرکات اصلاحی
ارسال گزارش
خبرنگار افتخاری

ProJoom Multi Rotator: No banners detected!

چند خبر انتظامی از جنوب کرمان

چهارشنبه, 01 آذر 1396 ساعت 09:48 اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 

فرمانده انتظامی شهرستان کهنوج از کشف 462 کیلوگرم تریاک در 2 عملیات خبر داد.تهران – خبرنگار آسیب نیوز: 

سرهنگ شاهپور بهرامی اظهار کرد: با انجام فعالیت های اطلاعاتی از حضور باند توزیع و فروش مواد مخدر در کهنوج مطلع شدیم و در 2 عملیات پیچیده اطلاعاتی و پلیسی، ماموران جان برکف پلیس مبارزه با مواد مخدر مقدار 462 کیلوگرم مواد مخدر را کشف و ضبط کردند.

وی تصریح کرد: در بازرسی های بعمل آمده از سوداگران مرگ 2 خودرو توقیف و یک متهم نیز دستگیر و به منظور سیر مراحل قانونی به دادسرا منتقل شد.

وی در پایان ضمن درخواست از مردم به منظور همکاری با پلیس برای دستگیری و متلاشی شدن باندهای توزیع و فروش مواد مخدر خاطرنشان کرد: مهمترین شرط پایداری امنیت در هر جامعه ای، مشارکت مردم با پلیس است.

**پلیس آگاهی کهنوج، باند سارقین سابقه دار کابل های برق فشار قوی را منهدم کرد 

فرمانده انتظامی شهرستان کهنوج از دستگیری باند سرقت کابل های برق فشار قوی حین سرقت خبر داد.

سرهنگ شاهپور بهرامی گفت: در پی تماسهای مکرر مردمی و کارکنان اداره برق با مرکز فوریتهای پلیسی 110 در زمینه سرقت کابل های فشار قوی برق و خاموشی محله ها، بلافاصله اکیپی از ماموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی تشکیل و با همکاری مردمی نسبت به دستگیری سارقین حین سرقت اقدام کردند.

وی تصریح کرد: در بازرسی های بعمل آمده از سارقین مقدار 300 متر سیم و کابل برق فشار قوی کشف و سه عدد موتورسیکلت توقیف و سه نفر متهم جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا منتقل و روانه بازداشتگاه شدند.

وی در پایان از همکاری مردم با پلیس برای دستگیری و متلاشی شدن این باند سارقین تشکر کرد و گفت: کاهش سرقت بعنوان یکی از آسیب های اجتماعی و رفتارهای پرخطر، نیازمند همکاری مردمی و فرهنگ سازی سازمان ها و اداره های مسئول در زمینه کاهش این جرم است.

**288 کیلوگرم مواد مخدر در قلعه گنج کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان قلعه گنج از کشف بیش 288 کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری 2 قاچاقچی در درگیری با سوداگران مرگ خبر داد.

سرهنگ علی پرنگ اظهار کرد: در زمینه مبارزه شبانه روزی با باندهای بزرگ مواد مخدر و ضربات متعدد بر سوداگران مرگ، پلیس امنیت این شهرستان با استفاده از منابع فنی و پلیسی اعضای یک باند مسلح قاچاق مواد مخدر که قصد انتقال مواد را از ارتفاعات قلعه گنج به سمت شهرستان میناب داشتند، شناسایی و دستگیر کردند.

وی خاطرنشان کرد: ماموران پس از رصد اطلاعاتی از محل تردد اعضای این باند مسلح و بزرگ در منطقه توکهور هشت بندی واقع در شهرستان میناب و با همکاری پاسگاه توکهور هشت بندی اقدام به اجرای کمین کردند.

وی ادامه داد: قاچاقچیان توسط پنج دستگاه موتورسیکلت قصد انتقال مواد مخدر را داشتند که با اقدام بموقع ماموران و در یک درگیری مسلحانه 2 قاجاقچی دستگیر و 288 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و پنج دستگاه موتورسیکلت توقیف شد. 

فرمانده انتظامی شهرستان قلعه گنج ضمن تشکر از همکاری پلیس شهرستان میناب و قلعه گنج خاطرنشان کرد: پلیس با اشراف اطلاعاتی و رصد مداوم تحرکات قاچاقچیان و باندهای مسلح و بزرگ مواد مخدر اجازه نخواهد داد این افراد فرصت طلب و سودجو به اهداف پلید خود برسند.

استان کرمان با توجه به شرایط خاص جغرافیایی به عنوان گلوگاه ترانزیت قاچاق مواد مخدر محسوب می شود و با تقدیم تعداد زیادی از شهدا همواره در خط مقدم مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر قرار دارد.

 

 منبع:ایرنا

انتهای پیام /* 

 

خواندن 981 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

مقالات علمی

 • مضرات الکل بر مغز و بدن انسان چیست؟

  شاید تا الان از رسانه­‌ها یا دوستان شنیده باشید که الکل به مغز ما آسیب می‌رساند، اما چطور؟ لازمه دانستن این موضوع، شناختن کارهای مغز است، مغز مرکز کنترل و فرماندهی بدن است و خیلی از کارهای بدن به دستور آن انجام می شود (ضربان قلب ، گریه کردن، خندیدن،…
 • چگونه از خشم خود استفاده کنیم؟

  در تربیت کودک خشم والدین هم سهمی برای خودش دارد. در واقع اگر والدین نتوانند در لحظاتی معین خشمگین بشوند نشان خواهند داد که نسبت به کودکشان بی‌تفاوت هستند. کودکان نمی‌توانند در برابر طغیان‌های خشم که همراه با بی احترامی (داد زدن، فحش دادن، تحقیر و سرزنش کودک جلوی دیگران)…
 • بخل یا حسادت و بررسی انواع مختلف آن

  آیا بخل می‌تواند یک احساس مثبت باشد؟ به نظر شما آیا حسادت می‌تواند روی دیگری نیز اثر داشته باشد و به جای ویران کردن خود و اطرافیان در حقیقت بتواند در انجام امور به ما کمک کند؟ با یک مثال شروع می‌کنیم: شما برای مدتی نسبتا طولاتی دلتان را برای…
 • نوجوان خشمگین و روش های برقراری ارتباط با او

  در دنیای امروز راه حل های متفاوتی برای حل مشکلات مختلف وجود دارد، مهمترین آنها ارتباط برقرار کردن با فرد مقابل است. صحبت کردن درباره پیشنهادات؛ صحبت کردن درباره نظرات و… که از طریق این ارتباط و بیان کردن مشکلات، خیلی از آن ها به سادگی حل می شود. اما…
 • چگونه به بچه‌ها آموزش دهیم مهربان و محکم باشند؟

  نگرانی درباره اعتیاد به دارو ، روی آوردن به مشروبات الکلی، رانندگی در حالت خواب آلودگی، سیگار کشیدن، نگرانی درباره موفقیت در مدرسه و ورزش‌های لازم برای سلامتی، فراهم کردن خانه و هزینه مناسب، توجه به نمرات و عملکردها و… واقعا لیست نگرانی‌های والدین درباره فرزندانشان می‌تواند به کره ماه…

دریافت روزنامه های روز

پیام بنیانگذار بنیاد

برای ساختارشکنی در راستای کاهش آسیب آمده ایم!

مصطفی راستینه هر اجتماع انساني، فرهنگ خاصي دارد که مي‏توان...