Highlighter
مقام معظم رهبری: مهمترین راه پیشگیری از آسیب های اجتماعی ورود از منظر دین است.
حضرت امام خمینی (قدس السره): امروز اسلام به شما محتاج است، قرآن کریم محتاج به شماست، خودتان را اصلاح کنید.
حضرت امام خمینی (قدس السره): من گمان میکنم که آن چیزی که به اسلام بیشتر از همه چیز ضرر زده است، عدم تربیت صحیح است.

آخرین اخبار

حرکات اصلاحی
ارسال گزارش
خبرنگار افتخاری

ProJoom Multi Rotator: No banners detected!

نقش پليس در امنيت جامعه، انكارناپذير است

یکشنبه, 04 تیر 1396 ساعت 11:00 اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان گفت: نقش پليس در امنيت مطلوب جامعه مثال زدني و انكارناپذير است.

به گزارش آسیب نیوز به نقل ازخبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"محمدرضا ميرحيدري" به همراه تعدادي از معاونان و روساي پليس هاي تخصصي به مناسبت هفته قوه قضائيه با "سيدكمال الدين موسوی" رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان گيلان ديدار كردند .

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان گيلان در اين ديدار با تقدیر از نگاه مثبت فرمانده انتظامی استان گیلان نسبت به سازمان قضائی، گفت: این سازمان تلاش می کند تا با حداکثر توان، وظیفه خود را به بهترین نحو انجام دهد.

وی با اشاره به سال پرکار و سخت نیروی انتظامی، تصریح کرد:‌ نقش پليس در امنيت مطلوب جامعه مثال زدني و انكارناپذير است.

سيدكمال الدين موسوی اطاعت تمام و کمال از مقام معظم رهبری (مدظله العالي) و حمایت از مظلومان را از اهداف بزرگ دستگاه قضا برشمرد و افزود: دستگاه قضائی میراث‌دار شهید دکتر بهشتی و دنباله رو برنامه‌های عدالت محور این شهید است.

وی با تاکید بر حرکت منسجم وهوشمندانه مردم ایران در راهپیمایی روز قدس، خاطرنشان کرد:‌ فریاد انزجار از ایادی استکبار بار دیگر در تمام جهان طنین انداز شد.

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان گيلان با اشاره به اهمیت امر قضا و مسئولیت‌های خطیر آن، اظهار داشت: اجرای عدالت اسلامی و رسیدگی به مشکلات عمومی و حمایت از حقوق مشروع کارکنان نیروهای مسلح، مورد توجه سازمان قضائی است.

سردار "محمدرضا مير حيدري" فرمانده انتظامی استان گیلان نيز در ابتداي این نشست با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قوه قضائیه، گفت: هماهنگی دستگاه‌های مختلف، امنیت استان گیلان را در سطح بسیار مطلوبی حفظ کرده است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کاهش 19 درصدی جرایم نسبت به سال گذشته، تصریح کرد: تلاش رده‌های نظارتی تاثیر زیادی در کاهش این آمار داشته است.

وی با تصریح بر اینکه استان گیلان رتبه برتر کشوری را در طرح نوروزی پلیس کسب کرده است، خاطرنشان کرد: در حوزه آموزش و آگاه سازی کارکنان و در زمینه ارتقای سطح دانش تخصصی، گام های بلندی برداشته شده است.

سردار میرحیدری دستگاه قضا را یکی از شریف‌ترین دستگاه‌ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام و تاکید کرد: با تعامل مناسب وتلاش دستگاه قضائي هماهنگي خوبي بين دستگاه ها بوجود آمده است.

گفتني است، در اين نشست لوح تقديري با امضاء معاون نيروي انساني ستاد كل نيروهاي مسلح کشور در خصوص برگزاري مناسب مجمع پيشگيري از وقوع جرم سال 95 استان گيلان توسط رئيس سازمان قضائي نيروهاي مسلح استان تقديم سردار "محمدرضا مير حيدري" شد.#

منبع:پایگاه خبری پلیس

خواندن 496 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

مقالات علمی

 • مضرات الکل بر مغز و بدن انسان چیست؟

  شاید تا الان از رسانه­‌ها یا دوستان شنیده باشید که الکل به مغز ما آسیب می‌رساند، اما چطور؟ لازمه دانستن این موضوع، شناختن کارهای مغز است، مغز مرکز کنترل و فرماندهی بدن است و خیلی از کارهای بدن به دستور آن انجام می شود (ضربان قلب ، گریه کردن، خندیدن،…
 • چگونه از خشم خود استفاده کنیم؟

  در تربیت کودک خشم والدین هم سهمی برای خودش دارد. در واقع اگر والدین نتوانند در لحظاتی معین خشمگین بشوند نشان خواهند داد که نسبت به کودکشان بی‌تفاوت هستند. کودکان نمی‌توانند در برابر طغیان‌های خشم که همراه با بی احترامی (داد زدن، فحش دادن، تحقیر و سرزنش کودک جلوی دیگران)…
 • بخل یا حسادت و بررسی انواع مختلف آن

  آیا بخل می‌تواند یک احساس مثبت باشد؟ به نظر شما آیا حسادت می‌تواند روی دیگری نیز اثر داشته باشد و به جای ویران کردن خود و اطرافیان در حقیقت بتواند در انجام امور به ما کمک کند؟ با یک مثال شروع می‌کنیم: شما برای مدتی نسبتا طولاتی دلتان را برای…
 • نوجوان خشمگین و روش های برقراری ارتباط با او

  در دنیای امروز راه حل های متفاوتی برای حل مشکلات مختلف وجود دارد، مهمترین آنها ارتباط برقرار کردن با فرد مقابل است. صحبت کردن درباره پیشنهادات؛ صحبت کردن درباره نظرات و… که از طریق این ارتباط و بیان کردن مشکلات، خیلی از آن ها به سادگی حل می شود. اما…
 • چگونه به بچه‌ها آموزش دهیم مهربان و محکم باشند؟

  نگرانی درباره اعتیاد به دارو ، روی آوردن به مشروبات الکلی، رانندگی در حالت خواب آلودگی، سیگار کشیدن، نگرانی درباره موفقیت در مدرسه و ورزش‌های لازم برای سلامتی، فراهم کردن خانه و هزینه مناسب، توجه به نمرات و عملکردها و… واقعا لیست نگرانی‌های والدین درباره فرزندانشان می‌تواند به کره ماه…

دریافت روزنامه های روز

پیام بنیانگذار بنیاد

برای ساختارشکنی در راستای کاهش آسیب آمده ایم!

مصطفی راستینه هر اجتماع انساني، فرهنگ خاصي دارد که مي‏توان...