چاپ کردن این صفحه

حمایت تمام قد ارتش از بنیاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی

سه شنبه, 28 فروردين 1397 ساعت 19:52 اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرمانده کل ارتش گفت: ارتش در راستای فعالیت‌های پیشگیرانه در کشور از فعالیت‌های بنیاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در ارتش به‌صورت تمام قد حمایت می کند.

 

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی آسیب نیوز، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی پیش از ظهر امروز در دیدار با رئیس بنیاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی از فعالیت‌های پیشگیرانه در کشور حمایت همه‌جانبه می‌کند و در این راستا مصمم است با همکاری مشترک با بنیاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در ارتش از توان و ظرفیت‌های علمی و تخصصی این بنیاد نهایت استفاده و بهره‌برداری را برای کیفی‌سازی نیروهای خود انجام  دهد.

وی بیان کرد: فعالیت‌های انجام‌شده و مشترک با بنیاد پیشگیری قابل تقدیر است و امید می‌رود آهنگ این همکاری در راستای منویات مقام معظم رهبری رشد بیشتری یابد و جامعه در مقابل آسیب‌های اجتماعی مقاوم شود.

فرمانده کل ارتش خاطرنشان کرد: در دیدار با مقام معظم رهبری ایشان فرمودند که ارتش دارای استعداد و قابلیت فرهنگ‌سازی در حوزه‌های مختلف است به‌طوری که آبروی نظام را حفظ کند و بر غنای آن بیفزاید.

وی در پایان متذکر شد: ارتش به‌عنوان یک نهاد انقلابی تلاش دارد با حضور در حوزه‌ پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و مقاوم‌سازی توان تخصصی نیروهای خود، ضمن ایجاد صلابت در پرسنل، جامعه را نیز از گزند تهدیدهای احتمالی در راستای تأمین امنیت پایدار به‌همراه سایر ارگان‌ها واکسینه کند.

انتهای پیام/

 

خواندن 264 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)